newsletter loyalty program
"AKTYWNY POBYT UZDROWISKOWY"
Danubius Health Spa Resort Esplanade****
Danubius Health Spa Resort Esplanade****
Kúpeľný ostrov , 921 29 Piestany, Slovakia, Telefon: +421-33-775-51-11, E-mail: esplanade@spapiestany.sk
Przepraszamy. Rezerwacji wygasła.

Zacząć nową rezerwację
 

Danubius Health Spa Resort Esplanade - Konferencje

Salon Alexander - pomieszczenia konferencyjne o powierzchni 77 m2 oświetlone naturalnym światłem dziennym. W pomieszczeniu są na stałe ustawione fotele dla 20 osób, dzięki czemu miejsce to jest cenione i polecane do organizowania posiedzeń, szkoleń oraz prezentacji.

Sala Reprezentacyjna Palace - pomieszczenia konferencyjne o powierzchni XY m2 oświetlone naturalnym światłem dziennym. Sala jest największym pomieszczeniem reprezentacyjnym na Wyspie Uzdrowiskowej. Kompleks 3 połączonych sal z parkietem tanecznym, podium dla orkiestry, barem i szatnią. Obiekt jest przeznaczony do organizowania zabaw tanecznych, wesel, przyjęć, kolacji okolicznościowych, itp. dla maks. 350 osób przy organizacji bankietowej. Dzięki swemu kompaktowemu urządzeniu pomieszczenia te są chętnie wykorzystywane do prowadzenia seminariów dla maks. 120 osób w układzie sali widowiskowej.

Salon VIP - pomieszczenia konferencyjne o powierzchni 42 m2 oświetlone naturalnym światłem dziennym dostosowane do spotkań do 8 osób i przeznaczone do kameralnych spotkań reprezentacyjnych

Salon Ján - pomieszczenia konferencyjne o powierzchni 32 m2 oświetlone naturalnym światłem dziennym zlokalizowane w Sali Palace dostosowane do spotkań maks. 15 osób.

Salon Imrich - pomieszczenia konferencyjne o powierzchni 52 m2 oświetlone naturalnym światłem dziennym zlokalizowane w Sali Palace dostosowane do spotkań maks. 15 osób.

Venezia I + II. – pomieszczenia konferencyjne o powierzchni 2 x 100m2 oświetlone naturalnym światłem dziennym. Pomieszczenia są przystosowane do prezentacji firmowych, workshopów i spotkań do 50 osób w układzie sali widowiskowej a jednocześnie umożliwiają poczęstunki oraz podawanie prywatnych obiadów albo kolacji.

CONGRESS CENTRE (connected with hotel Balnea Esplanade Palace)

Duża hala kongresowa - pomieszczenia konferencyjne o powierzchni 550 m2 oświetlone naturalnym światłem dziennym. Obiekt jest największą salą kongresową na Wyspie Uzdrowiskowej dysponującą 400 miejscami w układzie sali widowiskowej. W sali znajduje się wielkie podium, kongresowe wyposażenie techniczne i salonik. Pomieszczenia są przeznaczone do organizowania kongresów, konferencji, wystaw i występów artystycznych.

Mała hala kongresowa - pomieszczenia konferencyjne o powierzchni 165 m2 oświetlone naturalnym światłem dziennym. Sala dysponuje 120 miejscami w układzie sali widowiskowej i jest wykorzystywana do organizowania sympozjów, konferencji, prezentacji i posiedzeń. Foyer tej sali jest wykorzystywane, jako powierzchnia wystawowa.

Kúpeľný ostrov , 921 29 Piestany, Slovakia Telefon: +421-33-775-51-11
Telefon rezerwacji: +421 33 775 5999, Fax rezerwacji: +421 33 775 5199, E-mail: esplanade@spapiestany.sk,
Współrzędne GPS:N 48°35'25.3" E 17°50'49.9"
Danubius Health Spa Danubius Premier Fitness Danubius Healthy Choice Danubius Quality Conference ESPA certificate
Danubius Hotels Group
Google+ Youtube Twitter Flickr Instagram
Ostatnio
oglądane
towary
 
X Danubius Health Spa Resort Esplanade

Explore our Spa destinations: